Зараз ринок вікон переповнений профільними системами різних торгових марок. Але так повелося, що основна боротьба ведеться між вітчизняним та німецьким виробниками. У цій статті ми постараємося відповісти на питання, яка між ними різниця і до якого з варіантів краще схилятися.

 

Особливості німецького профілю

Зараз профіль з інших країн не завозиться. Всі великі західні гравці переносять свої заводи в інші країни, в тому числі і на територію нашої країни. Тобто номінально профіль виробляється всередині України.

Звичайно, виробнику не вигідно опускати якість свого товару, жертвуючи репутацією, незалежно від країни. Тому всі заводи обладнуються відповідним чином, встановлюються високі стандарти, за якими стежить внутрішній відділ контролю якості.

Наприклад, завод, що виробляє відомий профіль Aluplast в Україні, знаходиться в Київській області. З Німеччини експортуються тільки додаткові матеріали, наприклад, підсилювачі. Тому складні конструкції типу балконних рам і блоків за вартістю значно дорожче українських.

 

Український профіль

На жаль, але довіру до вітчизняного виробника у українців не така висока. І подібні забобони не завжди виправдані. Наприклад, профіль OpenTeck вже більше 10 років успішно розвивається на ринку України.

Профільна система зроблена копією німецького Rehau, витримуючи всі його параметри. Продуктивні потужності розташовані в Херсонській області, проте сировину закуповується в Німеччині.

Звертаючись до вітчизняних профільних систем радимо вибирати тільки відомих виробників з хорошою репутацією. Також при замовленні будь-яких металопластикових конструкцій звертайте увагу на надані Вам за договором гарантії.

 

Wincom радить

Звичайно, останнє слово завжди залишається за клієнтом. Як виробник металопластикових конструкцій, ми працюємо тільки з перевіреними профільними системами. І стверджуємо, якщо ви навіть виберете українського виробника, але добре себе зарекомендував, то вікна прослужать Вам довгий час.

Запам’ятайте головне:

  • Основна тепловіддача йде через склопакет. Тому, для комфортного мікроклімату звертайте увагу головним чином на нього.
  • Не вибирайте невідомих виробників, навіть (тим більше) якщо економія суттєва
  • Навіть найякісніші вікна можна зіпсувати не мають відповідної кваліфікації монтажем, тому уважно вибирайте монтажну бригаду.