Вікна Опентек у Харкові

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ OPEN TECK ВІКНА
ХАРКІВ І ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

*Для точного прорахунку зв’яжіться з нашим менеджером або відправте заявку.

OpenTeck DE-LUX®

 

5-камерна система

Монтажна глибина 60 мм

 

Ціна: від 1770 грн.

 

OpenTeck ELIT®

 

6-камерна система

Монтажна глибина 70 мм

 

Ціна: від 1885 грн.

 

Компанія OpenTeck розпочала свій шлях з виробництва підвіконь, якими і зараз комплектується кожна друга установка вікон. Таку поширеність вони отримали завдяки своїй доступною ціною і високій якості.Ві

Але не ставши зупинятися на досягнутому, компанія придбала лінію з виготовлення профільних систем. І на даний момент профіль Open Teck становить серйозну конкуренцію навіть для «німців».

У чому ж секрет такого успіху?

 

1. Вікна Опентек – головні переваги

Головна особливість профілю Open Teck полягає в тому, що він зроблений копією відомого німецького Рехау. При це дотримані товщини внутрішніх і зовнішніх стінок профілю і армують. Всі додаткові матеріали теж є точною копією.

Іншими словами, Вам більше немає потреби переплачувати за німецьке якість, так як компанія Опентек експортує сировину з Німеччини і виробляє профільні системи згідно з усіма технологічними вимогами.

Таким чином, вікна опентек мають наступні переваги:

  • Високий ступінь ізоляції. Якщо Ви вибираєте вікна для кухні або для кімнати, то профіль з глибиною в 70 мм стане відмінним варіантом по тепло- і шумоізоляції.

  • Довговічність і міцність. Армований профіль і високоякісні полімерні матеріали забезпечують жорсткість і стійкість всієї конструкції.

  • Профіль проведений з урахуванням особливостей кліматичних умов нашої країни і володіє високими експлуатаційними властивостями.

  • Простота догляду. Яка не вимагає ні придбання особливих засобів і не великих зусиль.

  • Доступність. На вікна Опентек ціна залишається доступною, що робить їх прийнятними для широкого кола людей.

Вікна OpenTeck зроблені точною копією німецького профілю Rehau, повторюючи його товщину армованої та внутрішніх стінок. Однак, за вартістю профіль OpenTeck значно виграє. При цьому, сировина завозиться з Німеччини, а у виробництві дотримані всі технологічні стандарти.

 

1.1 Вікна Опентек De-Lux

Покращена чотирьохкамерна модифікація профілю Openreck з монтажною глибиною 60 мм. Ми рекомендуємо використовувати цей профілю для рам і балконних блоків. Конструкція дає можливість встановлювати склопакет до 32 мм. Це робить можливим використовувати її для офісного скління.

 

1.2 Вікна Опентек Elit

Найкращий варіант від Опентек. Його широко застосовують для установки вікон в кухнях, спальнях і інших житлових приміщеннях. Шестикамерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм дає можливість встановити склопакет до 42 мм.

Даний профіль є найбільш економічною і прийнятною системою для установки. Володіючи підвищеними значеннями опору теплопередачі дає високий результат, особливо з використанням енергозберігаючих склопакетів.

 

2. Енергоефективні вікна Openteck

Найкращі з них дають хорошу звукову ізоляцію. Показник коефіцієнта проникнення тепла в них повинен бути від 0,7Вт / м2K. Особливу увагу варто звернути на кількість стекол. Сьогодні в магазинах доступні моделі металопластикових вікон з двома або трьома шибками. Останні дуже добре підходять для енергозберігаючого будинку.
На ринку доступний широкий вибір енергозберігаючих вікон. Виробники роблять все, щоб задовольнити клієнтів, особливо зараз, коли популярність таких будинків зростає. Ціни на енергозберігаючі вікна можуть бути навіть в два рази вище, ніж на стандартні. Це виходить з технологічного процесу їх виготовлення. Однак навіть серед них можна знайти підходящий варіант.

 

3. Корисні лайфхаки

Розумний вибір енергозберігаючих вікон істотно зменшить рахунки на обігрів будинку. Однак, слід звернути увагу на характеристику вікна. При покупці, треба вимагати документ (сертифікат) підтверджує його параметри і характеристики. Монтаж енергозберігаючих вікон слід доручити фірмі, яка спеціалізується на цьому. Невмілий монтаж знизить їх термічні властивості.