НЕСТАНДАРТНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Коли мова заходить про нестандартні пластикові вікна, Харків не перестає дивувати всіляких різноманітністю форм. Арка, коло, овал, трикутник, трапеція – на основі цих найпростіших фігур створюються справжні архітектурні шедеври.

Пластикові вікна від фірми виробника ВІНКОМ дозволять Вам реалізувати практично будь-які ідеї. Ми пропонуємо Вам наступні варіанти:

 • Вікна арочні
 • Круглі вікна
 • Трикутні вікна
 • Трапецієвидні вікна
 • Розсувні вікна

Крім цього ми виконуємо ламинацию і фарбування віконних профілів, пропонуємо непрозорі і тонування вікна, шпроси на вікна різної ширини. Такий великий асортимент елементів декору дозволить Вам додати індивідуальності в свій дизайн.

Замовляючи у нас пластикові вікна нестандартних розмірів Ви також зможете вибрати для них всі супутні деталі:

 • Москітні сітки
 • Жалюзи вертикальні та горизонтальні
 • Наружні ролети
 • Решітки різноманітних форм

Компанія Вінком не просто встановлює пластикові вікна в Харкові. Ми створюємо затишний мікроклімат у Вашому домі і піклуємося про його зовнішньої привабливості.

Що ми пропонуємо

Ось уже протягом 12 років компанія Вінком пропонує вікна від виробника в Харкові. Сьогодні Ви можете замовити пластикові вікна всіх нестандартних розмірів і форм: від простих круглих і аркових конструкцій до складних багатостулкових і трапецієподібних.

За індивідуальним замовленням ми прораховуємо і виготовляємо пластикові вікна нестандартних розмірів і форм. Можлива установка шпросов, а також нанесення ламінації, або фарбування профілю. Зокрема, зараз актуальний колір під натуральне дерево. Але в залежності від Вашого інтер’єру колір вибирається індивідуально.

Вікна Алюпласт

Профіль Алюпласт від німецького виробника – інноватора і законодавця моди на віконному ринку. Пройшовши 30-ти річну історію, сьогодні завод виготовляє високоміцні і надійні вікна, які залишаються широко доступними. Крім шумо- і теплоізоляційних властивостей компанія робить великий акцент на захист від вандалізму, пропонуючи RC2 систему безпеки від злому.

Вікна Опентек

Openteck – це доступний віконний профіль, що виготовляється на території України. Вітчизняний виробник врахував всі нюанси погоди і зробив його з розрахунком на вологий клімат з різкими перепадами температури. Так, температурний режим даного профілю лежить в радіусі від -40 * до + 50 *. При цьому на вікна Опентек ціна залишається демократичною і доступною для багатьох.

ВІКНА АРОЧНІ

Вікна арочні в Харкові продовжують користуватися попитом і це не дивно. Серед всього архітектурного різноманітності, яким рясніє центр міста, арочні отвори далеко не рідкість. Однак, не рідко виникає необхідність купити нестандартні пластикові вікна і для заміського котеджу. На сьогодні розрізняють такі їх різновиди:

мавританські вікна
Напівциркульні аркові вікна
стрілчасті вікна
англійські арки

Маврітанка вікна прийшли до нас із середньовіччя. У таких конструкціях верхня частина вікна схожа на підкову, що надає йому не тільки красивий і незвичайний вид, але і відкриває широкі можливості для його декора.Полуціркульние арочні вікна в Харкові. Таке вікно утворює вгорі півколо, і Ви самі, напевно, не раз спостерігали подібні конструкції. Однак, якщо Ви всерйоз задумалися купити арочне вікно, то візьміть до уваги, що все-таки існують певні обмеження щодо їх ширині і висоті. Тому такі конструкції завжди ретельно прораховуються нашими сотруднікамі.Стрельчатие вікна є наступниками склепінних вікон, які набули популярності в пізньої романської і візантійської архітектури. Навіть зараз стрілчасті вікна називають готичними. Особливістю цих конструкцій, як видно з назви, стає склепінчасте загострення догори. Англійські вікна. Дуже часто їх навіть не виділяють в окремий вид. Таке вікно являє собою щось середнє між стрілчастим і напівциркульним вікном. Його напівкруглий верх нерідко може мати загострені угли.Компанія Вінком пропонує Вам купити нестандартні пластикові вікна не тільки різних форм, але і різної конструкції. Наприклад, таке вікно можна зробити глухим, або навпаки, розділити на кілька стулок, або встановити імпост. Нижче наведені види відкривання арочних вікон.

СТАНДАРТНЕ ПОВОРОТНО-ВІДКИДНЕ

ПОВОРОТНО-ВІДКИДНЕ С ІМПОСТОМ

ПОВОРОТНО-ВІДКИДНЕ ЗІ ШТУЛЬПОМ

ВІДКИДНЕ З ІМПОСТОМ БЕЗ ВІДКРИВАННЯ

КРУГЛІ ВІКНА

Найчастіше круглі вікна встановлюються на горищах або мансардах. Крім того вони можуть монтуватися на міжкімнатних перегородках. Зверніть увагу, якщо Ви збираєтеся купити круглі вікна, ціна буде залежати не тільки від розмірів, але і від додаткових функцій, обраних Вамі.В залежності від того, де вона буде встановлена, можуть знадобитися додаткові елементи. Наприклад, для першого поверху буде актуальною фурнітура з функцією анти-злом або скло триплекс. Крім цього скло можна зробити непрозорим або нанести тонування, щоб зберегти приватність у Вашому житті. Якщо в приміщенні часто бувають діти, то зверніть увагу на дитячий замок на окна.Для естетики на скла встановлюються шпроси, а рама може ламінуватися, щоб відповідати стилю приміщення.

ТРИКУТНІ ВІКНА

Трикутні вікна найчастіше встановлюються в заміських котеджах для створення цікавих інтер’єрів і щоб підкреслити геометрію самої будівлі. Крім мансард і горищних приміщень вони органічно вписуються в другий ряд вікон над обичнимі.Как правило такі нестандартні пластикові вікна в Харкові і інших містах встановлюються в сучасних стилях і стилях типу хай-тек. При цьому конструкції доступні в формі рівнобедрених і прямокутних треугольніков.Соответственно, ціна на такі нестандартні вікна буде залежати від обраного профілю, особливостей склопакета (наявність енергозбереження, наприклад) і типу відкривання. Всі ці моменти обговорюються нами з замовником індивідуально.

ТРАПЕЦІЄВИДНЕ ВІКНО

Трапецієвидне вікно використовується не тільки в заміських будинках, але також зустрічається і в офісах, торгово-розважальних і спортивних закладах. Популярність таких пластикових вікон пов’язана з їх багатофункціональністю. Крім збереження мікроклімату в приміщенні вони дозволяють красиво обіграти мансардні поверхи, заповнивши порожнечі під дахом.

Вікно у вигляді трапеції є багатофункціональним і може застосовуватися в дизайнерських рішеннях від ретро до хай-тек .. Пластикові вікна фірми виробника Вінком проектуються індивідуально під Вас і можуть бути спректіровани в будь-якої конструкції. Найпопулярніші варіанти Ви можете подивитися вище на зображенні.

РОЗСУВНІ ВІКНА

Раздвижные металлопластиковые окна и двери продолжают оставаться популярными. Ведь не смотря на более высокую их стоимость в сравнении с окнами на привычных нам петлях, они имеют ряд преимуществ. Среди основных:

 • Равномерное распределение нагрузки по всей конструкции окна, а не только на его петлевую группу
 • Экономия пространства в помещении
 • Возможность использования створок до 2 метров шириной
 • Возможность постоянного использования подоконника, что будет актуально для любителей комнатных цветов
 • Увеличение светового проема

Таким образом, единственным возможным недостатком, который имеют такие нестандартные пластиковые окна, остается повышение стоимости всей конструкции в связи с более сложным их проектированием.

На сегодня различают три основных вида раздвижных окон:

 1. Подъемно-сдвижные окна, механизм которых схож со шкафом-купе. Чтобы открыть окно необходимо ослабить прижим.
 2. Наклонно-сдвижные окна, механизм действия которых похож на распашную систему. При открывании необходимо ослабить прижим и оттянуть створку на себя, что установит ролик в паз полозьев
 3. Вертикально-сдвижные окна, являющиеся самыми сложными из всех. Для того, чтобы отодвинуть створку, для начала необходимо выдвинуть блок на себя. Такая конструкция позволяет открывать окно на проветривание.

Если Вас заинтересовали раздвижные окна в Харькове, то можете связаться с представителями компании Винком и они ответят на все Ваши вопросы.