Вікна Алюпласт у Харкові

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ALUPLAST
ХАРКІВ І ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

*Для точного прорахунку зв’яжіться з нашим менеджером або відправте заявку.

Aluplast IDEAL 2000®

 

Монтажна глибина 60 мм

okna-aluplast-wincom-IDEAL-2000

 

Ціна: від 1845 грн.

 

Aluplast IDEAL 4000®

 

Монтажна глибина 70 мм

okna-aluplast-wincom-IDEAL-4000

 

Ціна: від 2055 грн.

 

Aluplast IDEAL 7000®

 

Монтажна глибина 85 мм

okna-aluplast-wincom-IDEAL-7000

 

Ціна: від 3065 грн.

 

Сьогодні металопластикові вікна повинні володіти якостями, здатними забезпечити надійну тепло- і шумоізоляцію Вашого приміщення. Тому до вибору вікна потрібно ставитися з усією ретельністю.

Сучасний ринок може запропонувати велику різноманітність профільних систем, однак найбільшою популярністю продовжують користуватися німецькі профілі. Серед них вікна Aluplast в Харкові і в усій Україні займають особливе місце.

 

1. Вікна Алюпласт та їх особливості

Бренд Aluplast народився в 1982 році в невеликому містечку Німеччини. Взявши курс на міжнародний ринок, компанія почала активну розробку нових технологій і їх презентацію на різних виставках. Сьогодні профіль Алюпласт входить в трійку європейських лідерів і є головним інноватором в сфері вікон. Вікна від цього виробника відрізняються:

  • Теплоізоляційними властивостями. У 2009 році компанія запатентувала свою технологію Energeto, яка стала еталоном з енергозбереження.

 

Чи знаєте ви. Компанія Алюпласт має власний сервісний центр, де проводяться всі лабораторні тестування та випробування нової продукції.

 

  • Безпекою. Металопластикові вікна Алюпласт мають спеціальну систему safetec inside (теж інновація від компанії), яка забезпечує додаткові протизламні параметри.
  • Вентиляція. Мікроклімат у Вашому приміщенні забезпечать спеціальні технології Basic Air Plus ® і ​​REGEL-air ®
  • Різноманітність профільних систем. Профіль Алюпласт в Харкові представлено серій: від економ класу до пріміум, що дозволяє підбирати оптимальні варіанти, грунтуючись на ваших перевагах.

Виробник WINCOM представляє вікна Алюпласт в Харкові в трьох серіях. У комбінації зі склопакетами це дозволяє підібрати найраціональніший варіант скління.

 

1.1 Вікна Aluplast Ideal 2000

Найпростіший варіант, який можна використовувати для скління неопалювальних балконів і для балконних блоків. Такі металопластикові вікна Алюпласт встановлюються в офісних приміщеннях. Трикамерна система має два контури ущільнення і передбачає установку склопакета до 32 мм. Монтажна глибина становить 60 мм.

 

1.2 Вікна Aluplast Ideal 4000

Це оптимальний варіант для установки в квартирах, офісах, так звана золота середина. Його часто вибирають для теплого скління. П’ятикамерний профіль з монтажною глибиною 70 мм є найбільш доцільним варіантом з позицій ціна-якість.

 

1.3 Вікна Aluplast Ideal 7000

Це преміум вікна Алюпласт, в Харкові їх дуже часто вибирають для скління котеджів і заміських будинків. Монтажна глибина 85 мм, шестикамерна система і три контури ущільнення: все це дозволяє домогтися максимальних показників тепло- і шумоізоляції.

 

2. Пам’ятайте про склопакет

Не забувайте, що профіль не є 100% гарантією комфорту. Тому не варто скидати з рахунків склопакет. Його товщина не повинна бути менше 24 мм. Чим вона більше, тим краще будуть тепло- і шумоізоляція.

Окремо варто згадати еергосберегающіе склопакети, які характеризуються наявністю в них спеціальних стекол, покритих відображають шарами. У спекотну погоду такі скла відображають тепло, не пускаючи його всередину приміщення. Взимку ж навпаки – тепло буде відображатися всередину квартири, завдяки чому в приміщенні буде зберігатися комфортна температура.

Такий склопакет коштує дорожче, але не настільки, щоб відмовлятися від нього.