Вікна Вікналенд в Харкові

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ VIKNALAND ВІКНА
ХАРКІВ ТА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

*Для точного прорахунку зв’яжіться з нашим менеджером або відправте заявку.

Viknaland В70®

 

6-камерна система

Монтажна глибина 70 мм

 

Ціна: від 2065 грн.

 

Viknaland 85PRO®

 

7-камерна система

Монтажна глибина 85 мм

 

Ціна: від 3645 грн.

Профіль Vikanaland це українська технологія, яка має низку переваг навіть в порівнянні з європейськими його аналогами. За свою семирічну історію компанія зарекомендувала себе як надійна профільна система. Далі ми детальніше розповімо про неї.

 

Профіль Вікналенд – переваги

Можна сказати, що компанія Vikanaland ламає всі негативні забобони про вітчизняного виробника. Завод, оснащений німецьким обладнанням (а адже саме Німеччина є лідером на світовому ринку ПВХ продукції), європейську сировину і власний ОТК гарантують якість виробленої продукції.

Крім цього, розташування заводу на території України, дозволило зробити профільну систему максимально стійкою до особливостей клімату країни. Профіль відмінно відчуває себе при температурі від -50 до +50 і добре переносить різкі температурні перепади. Монтажна глибина, товщина стінок і армуючий забезпечать максимальну жорсткість конструкції, завдяки чому профіль Вікналенд часто вибирають для монтажу балконних рам і лоджій.

Висока вологість, сильні пориви вітру і будь-які інші погодні аномалії були передбачені і враховані в профільній системі Vikanaland.

 

Vikanaland B70

Ця серія має монтажну глибину 70 мм і 6 повітряних камер. Така конструкція забезпечує високу жорсткість і робить профіль відмінним варіантом для скління житлових приміщень.

Товщина стінок 2,7 мм відповідає європейським стандартам. У профіль Vikanaland b58 Ви зможете встановити склопакет до 40 мм.

 

Головною перевагою профілю Вікналенд стане можливість його ламінації в будь-який колір. Але найчастіше вибирають відтінки під дерево.

 

Vikanaland 85PRO

Преміум вікно від компанії Вікналенд з монтажною глибиною 85 мм і з 7ю камерами. Дуже часто ця серія вибирається для ламінування, але про виготовлення конструкцій і в білому кольорі.

Таке металопластикове вікно стане хорошим варіантом для скління заміських котеджів. Воно забезпечить максимальне теплозбереження, показники якого збільшить можливість установки склопакета до 48 мм.